Мобільна станція Kärcher забезпечує миколаївців якісною питною водою

19:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Федеральне агентство технічної допомоги Німеччини (THW) у якості гуманітарної допомоги передало Регіональному офісу водних ресурсів (РОВР) у Миколаївській області мобільну очисну станцію для очищення води Kärcher WTC 5000. Протягом першого місяця роботи вона вже забезпечила населення регіону понад  450 куб. м очищеної води.

Через підрив окупантами греблі Каховської ГЕС, мешканці Миколаївщини зазнали дефіцит питної води. Між тим станція для очищення води Kärcher WTC 5000 — це мобільна, компактна і потужна система очищення води до якості питної відповідно до міжнародних нормативів. Завдяки кільком ступеням очищення та фільтрації з води видаляються домішки та забруднюючі речовини. Така мобільна станція забезпечує підготовку до 5 тис. літрів за годину, може переміщуватися між населеними пунктами і забирати воду у будь-яких місцях: з поверхневих водних джерел, з забруднених джерел, свердловин.

За словами очільниці РОВР у Миколаївській області Наталії Жадан, попередньо миколаївські фахівці пройшли відповідне навчання у навчальному центрі THW у м. Хойя (Німеччина). Це надало можливість засвоїти інформацію щодо експлуатації та технічного обслуговування цієї сучасної станції.