Нумо на весла!

18:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська школа академічного веслування – одна з найкращих в країні. Пишаємося досягненнями наших гребців, які здобували найвищі нагороди у змаганнях всеукраїнського, європейського, світового рівня.

Сьогодні академічна гребля – один з найпопулярніших видів спорту у всьому світові. Давно відоме вічне змагання між Кембриджем та Оксфордом. І саме академічна гребля є тим «пунктиком», за перемогу у якому змагаються світові виші. А Хенлейська королівська регата у Великій Британії збирає у рази більше вболівальників, ніж знаменитий Вімблдонський тенісний турнір.

Регата проходить у місті Хенлі-он-Темс з 1839 року і триває п’ять днів. Дистанція гонки становить 2 112 метрів, що на 112 метрів є довшою загальноприйнятої дистанції.

Щорічно команди з різних країн приїжджають у Хенлі, щоб поборотися за один з найпрестижніших трофеїв в кар’єрі спортсмена, що займається академічним веслуванням.

Можливість взяти участь у різних змаганнях світового та всеукраїнського рівнів є у миколаївських юнаків та дівчат. Наразі оголошено прийом учнів на навчання та заняття спортом в 10-11 класах в Миколаївському фаховому коледжі фізичної культури. Учням з інших місць пропонують БЕЗКОШТОВНО гуртожиток та харчування. Наразі, безкоштовне все. Навчання веслуванню; розвиток витривалості (тренажери, штанга); фітнес; загальна фізична підготовка; ігрові тренування. Заняття проводять вчителі фізичної культури вищої категорії, заслужені тренери України.

Один з вихованців миколаївської школи академічного веслування – Дмитро Прокопенко захищає нашу країну. Він – взірець спортсмена-веслувальника. Сильний, мужній, непохитний. На декілька днів відвідав Миколаїв і дав ексклюзивне інтерв’ю «Вечорці». Читайте матеріал в наступному номері.

Від редакції: записатися на навчання академічному веслуванню можна за телефоном 050 493 42 80

Олена Івашко.

Фото з соціальних мереж.