“Відзначився на Бахмутському напрямку”: медик з Миколаївщини отримав нагороду від головнокомандувача ЗСУ

13:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Бойовий медик з Баштанщини Миколаївської області Олександр Раковський відзначений нагрудним знаком “Хрест хоробрих”. Вручив нагороду бійцю головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

Про це повідомили у Миколаївського обласному Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

У відомстві зазначили, молодший сержант Олександр Раковський служить бойовим медиком у мінометній батареї 22-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Відзначився на Бахмутському напрямку. Хлопець із села Привільне Баштанського району бере участь у бойових діях з січня 2023 року

“Про Раковського побратими розповідають: “Він зразково виконує обов’язки бойового медика, неодноразово надавав медичну допомогу пораненим на полі бою, під час евакуації. Старанний, обов’язково переймається станом здоров’я кожного військовослужбовця в батальйоні, коли треба, особисто лікує або бере участь у відправці солдатів на лікування і ВЛК”, — йдеться у дописі.

Молодший сержант на заняттях з тактичної медицини навчає побратимів надавати первинну медичну допомогу, розповіли у терцентрі комплектування.

“Йому навіть доводилося йти у розвідку та забезпечувати вогневу підтримку піхотних підрозділів. За службу та внесок у захист України головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський особисто вручив “Хрест хоробрих” Олександру Раковському”, — повідомили в обласному ТЦК та СП.