У Миколаєві відзначили День науки

19:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві відзначили День науки. Урочисті заходи відбулись, зокрема, у Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили. З нагоди свята там презентували досягнення закладу, а також підготували STEM-фестиваль цікавої науки.

До університету завітали очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім та міський голова Олександр Сєнкевич. Вітаючи колектив та студентів закладу, мер зазначив, що попри війну у Миколаєві розвивається наука. Наша «Могилянка» пережила два обстріли російських терористів. Та її відбудували і виш продовжує свою діяльність.

Мер підкреслив значення освіти в житті людини і закликав невпинно набувати нові знання та професійні навички, адже це розширює можливості кожного з нас.

«Найближчим часом в Україні розпочнеться вступна кампанія. І я запрошую студентів до університету. Вони зможуть отримати найсучаснішу освіту і пізніше отримати роботу», – сказав Олександр Сєнкевич.

З нагоди свята Миколаївський міський голова вручив науковцям відзнаки. Також під час заходу вручили нагороди Миколаївської ОВА та обласної ради.