Притула провів зустріч із миколаївцями, де прозвітував про роботу свого фонду

19:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Волонтер Сергій Притула зустрівся та прозвітував про результати роботи фонду Притули від початку повномасштабного вторгнення. Розповів про напрямки роботи команди. Частина зустрічі відбулась у форматі “питання-відповідь”.

На події побувало  Суспільне.

Миколаїв — 16-те місто куди приїхали на зустріч із місцевими жителями.

“Я великий любитель отримувати інформацію з першоджерела і в контексті роботи фонду я є першоджерелом для тих людей, які сюди прийдуть”.

“Мілітарний напрям є вітриною нашого фонду, але фонд мультифункціональний. У нас крім мілітарки, ми займаємось і гуманітарним напрямком. Займаємось двома освітніми напрямками — навчаємо і військових і цивільних”, — говорить волонтер.

Зі слів Притули, у фонду є проєкти про які ніхто не чув, тому що про них вони не розповідають та є ті, які можливо не є привабливими для донорів, але їх треба робити. За чотири місяці 2024 року зібрано близько 600 мільйонів гривень.

“Наше завдання не просісти по донатах порівняно з 23 роком, у нас є там певна тактика, певні ходи як зберегти правильну динаміку і вийти на показники понад 2 мільярди гривень у 2024 році. Принаймні сподіваємось, якщо не трапиться ніякого “чорного лебедя”, — розповідає Сергій Притула.

На зустріч зареєструвалось 130 людей, розповіли організатори. Серед присутніх миколаївські студенти, волонтери, вчителі тощо.