Театр “Дарунок неба”. Вперше в Україні моновиставу зіграв 12-річний Дмитро Пастух

19:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В Миколаєві 18 травня відбулася прем’єра моновистави Ірини Феофанової  “10 км”. Вперше в Україні моновиставу грає 12-річний хлопчик – юний актор Дмитро Пастух. Він розповідає дорослу історію підлітка з Маріуполя, і вона звучить як історії тисяч українських дітей, які нині стали заручниками цієї клятої війни. Зробив виставу колектив театру “Дарунок неба” (режисер Віктор Смирнов).
Ось що режисер розповів про цю постановку.
Видихаю… Бо весь тиждень був як на голках. Весь у прем’єрі вистави за п’єсою Ірини Феофанової “10 км”.
Такого нерву не пам’ятаю вже давно. І це не дивно, адже моновиставу грав 12-річний актор Діма Пастух. Я готував себе і до збою, і до дитячого фактору (а раптом щось піде не так, бо навіть для дорослих моновистава – то тяжкий вантаж).
Але слава Богу – наш маленький АКТОР (можу вже сміливо його так називати) впорався. І впорався на відмінно!
Ми з Роман Шворак задоволені. Наша праця, наш внесок в цього маленького таланта виправданий. І Діма вже активно працює над новими ролями.
Дякую за вже 10-річну віру в нас і підтримку депутату Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко.
Щиро дякую в.о. голови Воскресенської громади Mykola Motornyi за те, що дав можливість відвідати нашу прем’єру без проблем, завдяки організації транспорта, нашим землякам – воскресенцям.
Я щиро вдячний Миколаївський академічний театр ляльок і його чудовому керівнику Викторії Терещенко за чудовий прийом та підтримку нашої вистави.
Дякую нашим постійним і новим глядачам. Ваша підтримка, ваше дихання та всхлипування під час вистави – то було колосальною підтримкою юному актору і нам, режисерам.
Щиро дякую фотожурналістам Сергей Кононенко та Sergeus M. Nicolchuk за чудові репортажі та неперевершені фото з вистави.
Дякую батькам Діми – Анастасії та Євгену за віру в нас і підтримку!