Земля їм бетоном: після смерті Пригожина під Самарою розкурочили цвинтар ПВК “Вагнер”

12:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Росії після смерті воєнного злочинця Євгена Пригожина почали нищити могили ліквідованих в Україні “вагнерівців”. Зокрема, кардинальні зміни відбулися на цвинтарі ПВК “Вагнер” у селі Миколаївка Самарської області РФ.

В соцмережах оприлюднили відео, на якому один із найманців обурюється діями влади після загибелі ватажків ПВК Пригожина й Уткіна.

Як видно з кадрів, всі хрести з могил “вагнерівців” повиривали “з корінням” і разом з “фірмовими” вінками поскидали на купи. Самі могили зрівняли з землею, на їхньому місці працює техніка, заливаючи все бетоном.

“Що ви творите, хлопці? Люди загинули за Росію, а ви їх із землею зрівняли”,– обурюється найманець на відео.

Російські пропагандисти вже відреагували на відео. В росЗМІ появилось “пояснення”, навіщо розтрощили цвинтар ПВК “Вагнер” під Самарою.

За їхніми словами, цвинтар нібито хочуть перетворити: всю алею, де було поховано “вагнерівців”, заллють в бетон. А на місці кожної могили нібито має з’явитися чорна піраміда. Оприлюднили навіть “план” майбутнього вигляду кладовища.

Зазначимо, цвинтар ПВК “Вагнер” у селі Миколаївка Волзького району Самарської області з’явився кілька місяців тому. У березні там налічувалося приблизно 20 рядів могил. Пізніше поряд із ними з’явилася стела, на відкриття якої приїжджав засновник ПВК Євген Пригожин.