З нагоди Дня Незалежності в Миколаєві відзначили працівників комунальних служб

18:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

24 серпня міський голова Олександр Сєнкевич привітав зі святом співробітників комунальних підприємств та вручив відзнаки людям, чия праця є невід’ємною частиною нашого шляху до Перемоги.

Це вони день за днем лагодять пошкоджені ворогом комунікації, ремонтують дахи та вікна, щоб люди могли повернутися до своїх осель. І взимку у наших домівках тепло, бо упродовж всього року комунальники дбають про справність котелень, укладають нові мережі, тримають в порядку міське господарство.

Це вони, попри обстріли, сідають за кермо і перевозять пасажирів, відновлюють понівечені ворогом автобуси, тролейбуси та трамваї. І навіть у воєнний час на міських маршрутах курсує доглянутий комунальний транспорт.

Це вони, без перепочинку, наводять лад у наших дворах, на вулицях, у парках та скверах. Після нищівних ракетних ударів по місту комунальники з’являлися на місці події практично зі світанком, аби допомогти мешканцям прибрати уламки пошкоджених домівок.

Кожен з них намагається зробити все можливе, щоб якнайшвидше повернути наше місто до звичного життя.

Дякуємо всім співробітникам міських комунальних підприємств! За час повномасштабної війни ви стали символом справжньої стійкості та незламності.

Зі святом, Миколаєве, місто героїчних людей!