Яскраві канікули в Миколаєві

13:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Громадський  діяч, радник начальника Миколаївської ОВА, очільник волонтерського центру “ДОФ” Володимир Алексєєв розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці пост щодо проєкту “Яскраві канікули”, який реалізує .

“Це власний проєкт – “Безкоштовний денний табір для дітей ВПО”. Маємо величезну кількість яскравих емоцій і відгуків – як від дітей, так і батьків. Дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи! – написав пан Володимир. – Дякуємо всім нашим партнерам і друзям за те, що відгукнулися, за увагу і допомогу дітям ВПО та самим незахищеним категоріям.
Я щасливий працювати з такою командою партнерів і людей з великим серцем!”.

Свою подяку Володимир Алексєєв адресував установам, організаціям, людям, які приймали активну участь у забезпеченні роботи табору.

Отже серед партнерів:

Ресторан R&T з його найсмачнішими обідами; Кулінарна Школа «Да, Шеф!»; Harlem Dance Studio, яка проводила для дітей танцювальні майстер-класи; мотузковий парк від Миколаївської федерації спортивного туризму.

В Миколаївському зоопарку діти отримали живі емоції та зоотерапію.

В краєзнавчому музеї стали учасниками інтерактивних екскурсій, музейних свят та майстер-класів.

В Музеї суднобудування слухали цікаві історії про заснування міста та кораблебудування.

В музеї ім. Верещагіна поринули у світ прекрасного та знайомились з мистецтвом.

Психологи Світлана Гайдаржи та Анна Деркач, які працювали над тімбілдігом, створенням атмосфери емоційної безпеки,  надавали психологічну підтримку батькам.

Світлана Федорчак – подяка за цікаві і веселі уроки англійської мови.

HALO Trust проводила інтерактивне заняття з протимінної безпеки.

Психологи “Терапевтичної Хати” працювали з дітьми над техніками зцілення і звільнення від страхів.

Школа Безпеки та Олена Овсянікова проводили майстер-клас з першої домедичної допомоги та основ спортивного туризму.

Компанія АВК готувала смачні перекуси. Агенція “Саша і Наташа” підготувала яскраві відкриття та пізнавальні походи і квести. Агенція “Ра-Та-Та” надала яскравих динозаврів та ведмедиків і зробила веселе закриття зміни.

ГО “Сильні Разом” – забезпечила повітряні кульки, спортивний інвентар та матеріали для творчості.

Велчезна подяка нашим вожатим: Олександрі, Катерині, Владу і Наталі за все і окремо за те, що дозволяють себе обливати водою на водних розвагах.Всім нашим волонтерам за те, що долучаються до допомоги.

І звичайно найбільша подяка координатору всього табору – пані Світлані Овчар за невтомну працю! Продовжуємо допомагати разом! Бо ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ! ” – так завершив свій пост Володимир Алексєєв.

 Додамо інформації: проєкт триває з червня до серпня та налічує 10 змін. За місяць табор відвідали 100 дітей: відбулося 4 зміни по 25 чоловік – з зареєстрованих майже 250. З них – 125 ВПО з Херсона та області. Для дітей все безкоштовно.

Вже маємо кілька ситуацій, коли люди самі пропонують допомогу бо, звичайно ж, ми маємо багато поточних витрат – закупівля продуктів, транспортні і т.п.

Якщо бажаєте долучитися – номер картки 5375411207285698