“Ввійдуть у підручники”: Маляр назвала два особливі досягнення ЗСУ під час контрнаступу

15:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр назвала особливі досягнення ЗСУ під час контрнаступальних дій увійдуть до підручників з історії. Так, вона зазначила, що українські сили наступають в умовах, коли у ворога більше зброї, попри те, що наступ вважається можливим, коли навпаки.

Так, українські сили продовжують просуватися та завдавати ворогу, який перебуває в обороні, значних втрат. Про це Маляр розповіла у своєму Telegram-каналі.

Заступниця міністра вважає абсолютно дивовижним те, що попри переважання ворога у зброї та живій силі, українські захисники ведуть контрнаступальні дії, а окупанти мають значні втрати.

“І питання треба ставити насамперед не про кількість пройдених кілометрів, а взагалі про факт – рухаємось вперед чи ні. Те, що ми рухаємось в умовах переваги ворога, є ознакою високої майстерності та мужності наших оборонців”, – зазначила Маляр.

Так, на деяких напрямках втрати окупантів перевищують втрати української армії у 8 разів, попри те, що російська сторона перебуває в обороні.

“Кількість загиблих у нас на напрямках наступу значно менша ніж у ворога. На Бахмутському в нас гине у 8 разів менше, ніж у ворога. На Бердянському та Маріупольському – у 5,3 раза менше. Це при тому, що зазвичай більше втрачає сторона, яка наступає”, – додала вона.