Візит Зеленського до Туреччини визиває занепокоєння у російської влади

22:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Дуже неприємна для Росії подія сталася напередодні Туреччини. Йдеться про візит Володимира Зеленського до Реджепа Тайіпа Ердогана та про заяви, які зробив турецький президент. Три російські дипломати, з якими поспілкувавався ТГ “Кремлевская табакерка”, дали тривожні оцінки того, що відбувається.

По-перше, Ердоган прямо пішов проти Росії, коли сказав, що Україна має право стати членом НАТО. «Нас, зокрема особисто президента, списують з рахунків. Ми багато в чому починали СВО, щоб не пустити Україну в НАТО, а тут людина, з якою Володимир Володимирович хоч якось спілкується, йде на таку зраду. Погана історія», – сказав один із співрозмовників.

По-друге, на сполох викликає впевненість Ердогана в тому, що Володимир Путін поїде до нього. Виявляється, Росія продовжує отримувати від турецької сторони сигнали про те, що СВО краще припинити, а Крим все ж таки час віддавати під тимчасовий контроль Туреччини.

По-третє, всі співрозмовники побоюються, що на переговорах за зачиненими дверима Ердоган пообіцяв Зеленському серйозну військову допомогу. Йому це потрібно, щоб прискорити вирішення питання Криму, більше не перейматися зерновим коридором і досягти багатьох інших цілей. Якою буде ця допомога, скоро можна побачити на полі бою. На якому, на жаль, Туреччині зараз вигідна російська капітуляція.