Відкрито відремонтований після обстрілів травмпункт ЛШМД

8:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві відновив роботу травматологічний пункт Лікарні швидкої медичної допомоги, який був частково зруйнований ворожими обстрілами влітку минулого року.  Відбудувала відділення за приватні кошти компанія із Казахстану, роботи тривали менше 90 днів, повідомляє сайт Миколаївської міської ради. 

На знак подяки головний лікар ЛШМД Олександр Дем’янов подарував представникам компанії вишиванки. Заклад оглянув міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час робочого візиту до Миколаєва 18 серпня.

Як розповіла начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, травматологічне відділення при ЛШМД було з нуля побудоване у 2019 році. З моменту введення в експлуатацію в ньому надали послуги більше 56 тисячам пацієнтів. Під час війни травмпункт працював у штатному режимі та за минулий рік обстеження в ньому пройшли більше 8,5 тисяч жителів міста й області.

«Сьогодні ми можемо знову надавати допомогу нашим людям, які звертаються з травмами. Нове приміщення відповідає абсолютно всім сучасним вимогам і стандартам», – повідомила Шамрай.

Травмпункт відновив роботу 17 серпня і за перші два дні прийняв більше 40 пацієнтів.