В Миколаєві відкрили мобільну виставку, присвячену Дмитру Креміню

14:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві в бібліотеці-філії для юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького відкрили мобільну виставку. Експозиція присвячена життю та творчості лауреата Шевченківської премії Дмитра Креміня та називається «Дмитро Кремінь: зоряний код українства». 

Про це розповідає кореспондент видання “Голос України” Олена Івашко.

У серпні цього року минає 70 років від дня народження поета, публіциста, есеїста, перекладача, педагога, пісняра, науковця, художника, актора, громадського і політичного діяча Дмитра Креміня. На жаль, ця неперевершена людина відійшла у засвіти в 2019 році, але залишила по собі величезний творчий здобуток, який залишиться навіки.

2023-й оголошено Роком Дмитра Креміня, тому по всій Україні і, зокрема, на рідних йому Закарпатті та Миколаївщині відбувається чимало заходів: читань, вистав, конференцій та акцій з нагоди 70-річчя з дня народження поета. До його постаті привертається увага громадськості, бібліотечної, педагогічної, творчої спільноти.

Наповнена, вичерпна та абсолютно надзвичайна книжкова виставка потішила око користувачів бібліотеки-філіалу для юнацтва. На виставці присутні могли побачити картину Геннадія Молчанова «Зачиняючи небо», яка гармонійно доповнила книжкову виставку, а всі охочі мали змогу зробити собі світлину на згадку.

а захід завітали учасники розмовного клубу української мови, а також користувачі бібліотеки. Цікавинкою зустрічі став виступ ансамблю «Джерело», учасники якого потішили присутніх українськими піснями та творами про Україну. Учасники заходу переглянули цікавий відеосюжет про життя та творчість Дмитра Дмитровича, дізналися про його відзнаки та нагороди, переглянули буктрейлери, створені на його поезію, а також прочитали улюблені вірші.