В Миколаєві відбувся благодійний аукціон фоторобіт Дениса Кривого

11:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївському краєзнавчому музеї 15-го вересня відбувся благодійний аукціон фоторобіт Дениса Кривого – фотохудожника з Первомайська, який загинув у травні 2023 року в Бахмуті. З 50 лотів продали 5 робіт. Загалом вдалося зібрати 8 тисяч 500 гривень. Зібрані гроші спрямують на забезпечення потреб підрозділу, в якому служив Денис.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла організаторка аукціону та дружина Дениса Галина Волгіна.

“Я вирішила, що ці скарби не можуть просто бути забуті. Тому виникла ідея створити виставку для того, щоб це було не просто показати красиві картинки, а якось допомогти його підрозділу, його хлопцям, які продовжують боронити нашу країну”…

Для аукціону дружина обрала різноманітні світлини Дениса Кривого: пейзажі, аерографіку, анімалістику тощо.

“Він дуже багато проводив там на зйомках і зміг показати цю природу в різні пори року. на світанку, на заході. Плюс показав птахів нашого краю. Це ті картини, які ближче до серця, які на мій смак більше підходять, більше розкривають красу природи в цій місцевості”, – розповіла Галина.

Прийшла на аукціон та придбала фотокартину жителька Миколаєва Катерина. Жінка знала фотохудожника Дениса Кривого, адже чоловік неодноразово влаштовував виставки у Миколаєві.

“Світлина “Чумацький шлях”. Зірки, мрія, любов і душі наших пращурів. Обрала, тому що це надихає, придає сили. Придає віри, надії, що все буде гаразд”,  говорить Катерина.

Це вже другий благодійний аукціон загиблого військового Дениса Кривого. Зі слів дружини фотографа, перший відбувся 7 липня 2023 року в місті Первомайськ Миколаївської області.

Тоді вдалось зібрати 66 800 гривень, з 45 лотів продали 38.

“В принципі не дуже багато часу пройшло, але за цей час я змогла вже купити два мавіки для його підрозділу, там бажання і потреби дуже великі”,- додає жінка.

На думку дружини Дениса Галини Волгіної, аукціон у Миколаєві відбувся не дуже вдало. Був лише один реальний покупець, інші світлини вподобали працівники музею.

“Я очікувала продати хоча б половину. На захід прийшов лише один реальний покупець. Всі інші це працівники музею, яким сподобались світлини й вони вирішили їх придбати. Я планувала проводити аукціони в інших містах, а от тепер не знаю варто це робити, чи ні. Фотовиставку точно буду проводити, а от аукціони під питанням ”, – говорить Галина.

Фото – “Суспільне”.

Додамо також, що роботи Дениса Кривого можна придбати на онлайн-аукціоні в телеграм-каналі БО “Благодійний фонд “СЯО”.

А на війні він знімав зіркове небо