В Києві почався суд у справі про розкрадання коштів на реконструкції Соборної площі

12:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд по суті справи стосовно чинних та колишніх посадовців Миколаївської міської ради, обвинувачених у заволодінні 27 млн грн коштів під час реконструкції Соборної площі у Миколаєві.

Нагадаємо, 10 серпня 2021 року НАБУ затримало віцемера Миколаєва Коренєва і заступника директора ДЖКГ Олександра Брижатого у справі про Сіру площу. Вищий антикорупційний суд обрав для віцемера Миколаєва Сергія Коренєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 8 жовтня 2021 року. Вийти на свободу миколаївський віцемер міг під заставу 3 млн 518 тис. 500 гривень.

Першого заступника директора департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради Олександра Брижатого, підозрюваного в розкраданнях під час реконструкції Сірої площі в Миколаєві, також відправили під варту з можливістю внесення застави, сума якої склала трохи більше 950 тисяч гривень.

У підсумку, застави за віцемера і директора Департаменту ЖКГ Сергія Коренєва та заступника директора Департаменту ЖКГ Олександра Брижатого, підозрюваних у розкраданні 27 мільйонів гривень під час реконструкції Соборної площі, у розмірі 4,5 млн грн внесли їхні адвокатські компанії.