“Укрпошта” продає марку з муралом Бенксі, щоб зібрати кошти для облаштування шкільних укриттів

12:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Взимку 2023 року “Укрпошта” випустила марку із зображенням одного зі стінописів, які лишив британський стрітарт-художник Бенксі в Києві. А 7 липня гендиректор компанії Ігор Смілянський оголосив благодійний аукціон із продажу рамки з карткою і маркою “ПТН ПНХ!” з відбитком штемпеля.

“Тому вже сьогодні оголошуємо новий аукціон — всього 1000 рамок Бенксі зі штемпелем першого дня. Більше ви їх точно ніде не придбаєте”, — написав він у своїх соціальних мережах.

Смілянський наголошує, що ці рамки унікальні та існують в єдиному екземплярі.

Рамка з поштовою карткою і маркою “ПТН ПНХ!” з відбитком штемпеля “Перший день. Київ. 24.02.2023” коштує 1600 гривень. З них тисяча йде на облаштування шкільних укриттів. Загалом для сховищ мають виділити 1 мільйон гривень.

На марці “ПТН ПНХ!” зображена сцена зі змагання тхеквондо: хлопчик вдалим кидком перемагає дорослого.

За кошти з продажу марки, у межах програми “ЗАХИСТОК: безпечна освіта”, вже облаштували шкільне укриття для Ківшоватського ліцею на Київщині.

“Відтепер понад 300 учнів мають змогу очно почати новий навчальний рік у безпечному, комфортному та сучасному сховищі. А під час тривог — відволікатися на наші марки на стінах”, — зазначає Смілянський.