“Укрпошта” оголосила про підвищення тарифів

12:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З 1 липня національний поштовий оператор “Укрпошта” підвищила тарифи на відправлення. Відповідне повідомлення пресслужба компанії розіслала в п’ятницю, 30 червня.

Так, починаючи з 1 липня, “Укрпошта” частково перегляне вартість відправлень по Україні та за її межами. Згідно з новими тарифами, вартість доставлення відправлень “Укрпошта Експрес” збільшиться у середньому на 10 грн для пересилання в межах однієї області та на 8 грн – для пересилання в межах всієї країни.

Крім того, з 1 липня діятимуть нові тарифи на послуги “Укрпошта Стандарт”, де середнє підвищення становить 7 грн на доставку по Україні, а в межах окремої області – 10 грн. Якщо, раніше вартість доставки відправлення вагою до 1 кг у межах України становила, наприклад, 35 грн, то після перегляду тарифів вона збільшиться до 42 грн. А доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 70 грн, порівняно з попередніми 60 грн – до перегляду тарифів.

Також впроваджено зміни й для інших послуг. На 5 грн зросте вартість послуги “Укрпошта Документи” та вартість кур’єрського забору або доставки.

В поштовій компанії наголошують, що навіть після перегляду вартості – тарифи “Укрпошти” залишають доступними та нижчими порівняно з конкурентами на 20-30%.

Нагадуємо: від початку повномасштабної війни та внаслідок того, що певні території нашої країни залишаються тимчасово окупованими, Укрпошта втратила частину своїх активів. Понад 1600 відділень національного оператора були зруйновані або пошкоджені внаслідок постійних обстрілів.