Укренерго графіки відключень світла не планує

11:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

тарифы на электроэнергию, Украина, электроэнергия, тариф, свет, новости,

Укренерго графіки відключень світла не планує. Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів голова правління Укренерго Володимир Кудрицький.

“Наразі хочу підкреслити, що ми ніяких графіків відключень не плануємо. І навіть факт їх оновлення Міністерством енергетики не означає, що вони будуть застосовані, ми просто маємо бути готові”, – зазначив він.

За словами Кудрицького, для цього є декілька причин.

“Ці графіки зараз оновлюються, в тому числі й обленерго. Тому що графіки відключення конкретних споживачів складаються саме на місцях, а не нами, не в Укренерго. Але вся система якихось аварійних обмежень електропостачання буде краща відбалансована, враховуючи досвід минулого року”, – заявив посадовець.

Він додав, що в порівнянні з осінню минулого року зараз набагато більше об’єктів критичної інфраструктури (лікарень, котелень, шкіл, дитсадків, насосних станцій) обладнані автономними джерелами живлення, ніж торік.

“Тому у нас в принципі стійкість цієї критичної інфраструктури на місцях зараз набагато вища. Торік навіть великим лікарням не вистачало генераторних потужностей. Ви пам’ятаєте, скільки генераторів потім навезли в Україну під час минулої ракетної і дронової кампанії. Зараз набагато більше об’єктів критичної інфраструктури, на щастя, мають ці автономні джерела живлення”, – розповів він.