У ПВК “Вагнер” оголосили про зупинення вербування нових найманців: названо термін

13:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Принудительная мобилизация, рф, ордло, днр, лнр, российская армия

Приватна військова компанія “Вагнер” російського олігарха Євгена Пригожина оголосила, що вона призупинила вербування найманців – як стверджується, тимчасово, на один місяць. Також злочинна організація підтвердила, що переїжджає до Білорусі.

Відповідне повідомлення з’явилося на одному з Telegram-каналів, пов’язаних із ПВК. Там також заявили, що не братимуть участі у війні проти України – теж “тимчасово”.

“У зв’язку з тимчасовою не участю ПВК “Вагнер” у “СВО” та переїздом до Республіки Білорусь ми тимчасово зупиняємо роботу регіональних центрів із набору у ПВК терміном на один місяць”, – йдеться в пості.

Подробицями про подальші плани та про те, чим найманці займатимуться в РБ, “вагнерівці” не поділилися.

У ПВК "Вагнер" оголосили про зупинення вербування нових найманців: названо термін

 

– Станом на 1 липня даних про перебування “вагнерівців” на території Білорусі не було.

– Ватажок групи “Вагнера” Євген Пригожин погодився на певну діяльність у РБ після спроби заколоту в Росії 24 червня. На це його вмовив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко. Інформація про те, чим там буде займатися Пригожин, не публікувалася.

– Незабаром Лукашенко заявив, що в командирів приватної армії білоруські війська “перейматимуть досвід”, а супутники зафіксували під Осиповичами (Могильовська область) новий польовий табір, у якому можуть поміститися вісім тисяч осіб.