У Миколаєві розпочали капітальний ремонт драматичного театру

16:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві розпочали капітальний ремонт будівлі Миколаївського академічного художнього драматичного театру. Ремонтники вже демонтують покриття на стінах. Про це повідомило видання «НикВести».

26 червня Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА провів тендер на ремонт будівлі «Приватний театр Монте». Це головна будівля Миколаївського академічного художнього драматичного театру.

Переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬБУД МИКОЛАЇВ ЛТД». За 7 мільйонів гривень підрядник до кінця цього року має замінити вікна, двері, встановити системи кондиціонування, утеплити та оздобити фасади. Також передбачено і ремонт покрівлі.

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року Миколаївський художній академічний драматичний театр (колишня назва Миколаївський художній академічний російський драматичний театр) включили в перелік об’єктів, які мали бути відреконструйовані в рамках програми «Велика реставрація». З держбюджету виділили субвенцію у понад 24 мільйона гривень. Театр почали ремонтувати. Роботи планували закінчити до кінця 2022 року. Однак через початок повномасштабної війни ремонт був зупинений.

***

Нагадаємо: 22 вересня 2022 року театр постраждав від вибухів після обсрілу Миколаєва. Російська ракета 1980 року виробництва не розірвалася, а просто впала на клумбу у літньому дворику, де завджи проходили концерти та спектаклі просто неба. Це був щасливий випадок, що вона не розірвалась, бо могли бути численні жертви,

театр

театр

“відбулася руйнація повністю нашого ландшафтного театрального скверика, зруйновані чавунні скульптури, які розташовані в театрі, пошкоджено внутрішній стан: вікна, кабінети, санвузли, швейний цех, музей, мала сцена, гримерні кімнати, повністю вибуховою хвилею пошкоджені вікна, двері й частково майно, яке було всередині”, — розповів тоді директор театру Артем Свистун.