У Миколаєві презентували книгу у жанрі фентезі

13:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві у Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького 15-го липня відбулася презентація книги Олени Півненко “Єлень — Призначення долі”. Це п’ята, завершальна частина фентезі-циклу про дівчину Єлень. Тираж становить до 100 примірників.

Про це  Суспільному розповіла авторка Олена Півненко.

“Єлень Призначення долі” — це п’ята завершальна частина циклу про дівчину Єлень. Над книгою авторка Олена Півненко працювала близько трьох років.

“Вона розкриває в собі усі таємниці, які Єлень намагалась розгадати протягом всієї історії й також вона розкриває, мабуть, найголовніше питання: а хто ж вона взагалі така, чи вона смертна, чи вона богиня, чи вона напівбогиня, чи, може, вона якась лісова нечисть? Тому, що з нею пов’язані певні події”, — каже письменниця.

Авторка говорить, що у своїх книгах поєднала скандинавську та слов’янську міфологію.

“Єлень — це ім’я головної героїні, й дуже часто його порівнюють з моїм власним іменем, хоча насправді, це південнослов’янське ім’я, яке має в собі архаїчну назву тварини. Тобто це олень, і в чеській мові, саме Єлень — це є олень, і якщо придивитись, то на корінцях зображено череп оленя. Це все дуже символічно”, — розповіла Олена Півненко.

Користувачка бібліотеки та любителька фентезі Катерина розповідає, що прочитала чотири частини книги з циклу “Єлень” та чекала на завершальну, п’яту.

“Мене дуже вразила головна героїня, і в принципі, дуже цікавий сюжет, який варто прочитати й молоді, і, можливо, людям постарше. Також я чекала на кінцеву частину, щоб дізнатися, що ж буде наприкінці”, — сказала Катерина.

Книгу авторка друкувала у видавництві Ірини Гудим. Тираж становить до 100 примірників.

Станом на 15 липня Олена Півненко працює над фентезі-дилогією.

“Зараз я працюю над фентезі-дилогією про молоду відьму, схильну до любовних забав, а після планую написати книгу про роботу в пожежній частині”, — розказала авторка.