У Миколаєві функціонує літній табір для дітей-переселенців

14:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївському літньому таборі “Щасливі канікули” для дітей із сімей переселенців 14-го липня закрили четверту зміну. 27 дітей протягом п’яти днів займалися з психологами, відвідували міські музеї, брали участь у майстер-класах та фізичних активностях.

Про це Суспільному розповіла організаторка дитячого табору Світлана Овчар.

За словами Світлани Овчар, в групі 25 дітей — віком від семи до дванадцяти років.

“У нас працюють психологи, ми відвідуємо музеї міста Миколаєва. Ми відвідуємо зоопарк. У цій зміні до нас приєдналися студенти Київо-Могилянської академії, вони проводили заходи з вивчення німецької мови та української. А також англійської мови”, — говорить Світлана.

Кураторка розповідає про день в таборі — танці, легкий бранч з черешні та зефіру, й діти рушають на екскурсію до Музею суднобудування і флоту.

Після — обід. Заїзд триває п’ять днів. Батьки приводять дітей о 10:00 та забирають о 16:00.

На початку та в кінці заїзду з дітьми працюють психологи. Організовуючи тренінги зі стабілізації, технік дихання, релаксації, фізичних вправ, говорить психологиня Олена Максимова.

В останній день заїзду в програмі англійська, танці, та екскурсія. Діти 14-го липня вчили рухи в стилі хіп-хоп.

“Наша мета – відволікти дітей від реалій сьогодення. І дуже хочемо, щоб вони жили творчістю, та розвивалися як зі спортивної, так і з культурної сторони”, — каже хореографиня Діана.

Станом на 14 липня в таборі на базі волонтерського центру ДОФ перебували 102 дитини. Триває набір до наступної групи.