Смартфони Самсунг: бренд, історія, успіх

15:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Samsung — загальновідомий бренд, який випускає багатофункціональні моделі смартфонів, планшетів й іншої техніки, яка відома багатьом покупцям. Це південнокорейський бренд, що пропонує клієнтам побутову техніку та електронні девайси на будь-який смак. Купити телефон Самсунг можна через офіційний інтернет-магазин SamsungShop.

Історія успіху

Samsung відомий на весь світ — його популярність почалась дуже давно, з другого заснування, що відбулося у 1951 році. Вони починали з виробництва електронної побутової техніки, зокрема телевізорів, кухонних девайсів (холодильників та пральних машин), і лише згодом сфокусувалися на смартфонах, коли почався технічний прогрес та інформаційний вибух. Сьогодні це впізнаваний бренд завдяки високоякісним смартфонам.

Переваги — за що клієнти люблять Samsung

Смартфони Самсунг набули великого поширення, оскільки характеризуються високою продуктивністю та широким функціоналом. Будь-який клієнт може знайти собі смартфон на свій власний смак та потреби. Основні переваги бренду:

  1. Історія компанії почалася більше ніж 80 років тому, але їх сервіс досі на висоті. Ніколи не виникало проблем із ремонтом або обслуговуванням даних девайсів, що робить їх популярними та перспективними.
  2. Камери на будь-яких моделях не уступають професійним апаратам. Сучасні сенсори та оптика допомагають створювати якісні знімки та ловити швидкі кадри. У більш сучасних моделях камери зазнали більшого апгрейду та пропонують високу продуктивність.
  3. Екрани — в Самсунгах встановлені дисплеї OLED, що мають велику перспективу у майбутньому.

Великий успіх компанії залежить від поділу моделей на різні класи та категорії. Таким чином покупці можуть знайти собі оптимальну в ціновому сегменті модель смартфона. При цьому кожна з категорій — це телефони з широким функціоналом та якісними характеристиками. Виробництво кожної деталі в рамках бренду — по світу існує декілька заводів, що виготовляють усі комплектуючі самостійно за схемами працівників Samsung. Багато інновацій переймають у Самсунг інші бренди.

ПО Android вважається досконалим та налаштовується ідеально. Оновлення приходять швидко та оперативно встановлюються на девайс без додаткового втручання. До речі, комплектуючі смартфонів Самсунг можна заміняти або ремонтувати у разі виникнення ламання. А сервісних центрів існує безліч по всьому світу.