Рада ухвалила законопроєкт про зарплату сім’ям зниклих безвісти чи полонених

12:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

законопроект о десоветизации, Украина, Верховна Рада, парламент, новости, закон, законодательство

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №9638 про посилення соціального захисту військовослужбовців, поліцейських та інших осіб. Законопроєкт, зокрема, передбачає передачу зарплат полонених їхнім сім’ям.

Член Комітету аграрної та земельної політики Сергій Лабазюк пояснює, що законопроект №9638 ставить за мету захистити сім’ї військовослужбовців та інших мілітарних структур, у випадку полону чи зникнення безвісти.

Він пропонує чітку процедуру та гарантує, що заробітні плати й інші виплати будуть отримуватися членами сімей військовослужбовців, із забезпеченням їхньої фінансової безпеки та мотивації для вступу у мілітарні структури.

Законопроєкт №9638 розглядає питання виплат та компенсацій для військовослужбовців і поліцейських за невикористану відпустку. За словами першого заступника голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайла Цимбалюка, Акт має на меті вирішити проблему виплати коштів членам родин рятувальників, військовослужбовців і поліцейських, які, на жаль, загинули. Він унормує виплату членам родин. Йдеться про заборгованість, яка раніше не могла виплатитись, бо не було законодавчого забезпечення.