Про зустріч мера з молодим поколінням

21:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міський голова Олександр Сєнкевич – мер Миколаєва за власною ініціативою зустрівся зі студентами Миколаївської “аграрки”.

Мета – залучити молодь до стажування та роботи в органах місцевого самоврядування, участі в спільних проектах із містами-партнерами та розробки проектів відбудови Миколаєва. Хоча сьогодні говорили про все: і про Тік-Ток, і про рок-музику, і загалом про життя нашого міста.
Міський голова пообіцяв, що подібні зустрічі продовжаться і в інших навчальних закладах.

Ось що написав про цю подію Олександр Сєнкевич.
“Днями зустрівся зі студентами нашого аграрного університету – з молоддю нашого міста, яка у таких складних умовах навчається, розвивається і вболіває за Миколаїв і всю Україну.
Я сам став ініціатором такої зустрічі. І планую ще також поспілкуватися зі студентами інших навчальних закладів.
Моя мета проста – залучити молодь до стажування та роботи в органах місцевого самоврядування. Запросити їх брати участь у спільних проектах із нашими містами-партнерами. Долучити до розробки проектів відбудови Миколаєва.
Як показала наша зустріч, їм це дуже цікаво. Хоча говорили про все – і про Тік-Ток, і про рок-музику, і загалом про життя нашого міста.
Дякую всім за цікаві питання. І обов’язково підписуйтесь на сторінки міського управління молодіжної політики. Там будемо публікувати для вас важливу інформацію”.
https://www.facebook.com/molod.mk.ua
https://t.me/mkmolod