Поштовики відзначили День звільнення Херсона

12:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

15 листопада – дуже щемкий і важливий день для поштовиків. Рік тому у велику поштову сім’ю повернулися колеги зі звільненого Херсона. Найперше відновило роботу центральне відділення зв’язку 73003 у приміщенні поштамту. Також 15 листопада запрацювало ВПЗ 73008. Загалом за рік на Херсонщині відновлено роботу 41 відділення.

«Поштовики, які працюють поблизу чи й у зоні бойових дій, демонструють щоденний героїзм, який не могла оминути увагою й Херсонська військово-цивільна адміністрація. Подяки отримали сім працівників Укрпошти, які під постійними обстрілами сумлінно виконували й виконують свою роботу. Бо коли ніхто не може, хтось однаково повинен», — зазначив директор Миколаївського та Херсонського регіонів Укрпошти Єгор Косоруков.

В річницю саме цієї пам’ятної дати, працівники Миколаївського та Херсонського регіонів АТ «Укрпошта» за участі генерал – майора Збройних Сил України Дмитра Марченка передали морським піхотинцям допомогу, яку збирали у всіх поштових відділеннях Миколаївщини та Херсонщини під час першого етапу марафону «Збір на ВСУ», який розпочався 13 жовтня 2023 р. Було передано продукти харчування, засоби гігієни та листівки зі словами подяки та побажаннями бійцям на передовій. Крім того підрозділ «Коршуни», який безпосередньо підпорядкований пану генералу Марченку отримав сучасний дрон  від  Єгора Косорукова.

Також 15 листопада 2023 р. було проведене урочисте спецпогашення поштової марки та художнього конверта виготовлених за проектом «Власна марка». Нова поштова марка «МИКОЛАЇВ – МІСТО ГЕРОЇВ» та штемпель «Херсон – МІСТО ГЕРОЇВ», уособлюють боротьбу двох героїчних міст з окупантом.

Поштові марки та конверти «МИКОЛАЇВ – МІСТО ГЕРОЇВ»,  участь в розробці яких прийняла  миколаївський дизайнер Марина Шкулепова, будуть передані волонтерам для реалізації та збору коштів на черговий дрон для підрозділу «Коршуни».