Підтримка бізнесу. Середні та великі підприємства Миколаєва можуть отримати гранти до 500 тис. доларів

15:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївські підприємства мають унікальну можливість взяти участь у конкурсі грантів. Кожний бізнес може претендувати на отримання фінансування до $500 тисяч на розвиток. Гранти надає Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

Про те, як взяти участь у конкурсі, представникам підприємств розповіли сьогодні, 20 лютого, під час зустрічі, яку організував департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Претендувати на грант можуть всі підприємства нашої країни, які відповідають визначеним вимогам.

«Ми шукаємо підприємства у таких великих галузях. Виробництво упаковки та пакувальних матеріалів. Це може бути і тара, і картон, і скляні вироби. Харчова промисловість. Машинобудування, металообробка і все, що з цим пов’язано. Товари, пов’язані з відновленням та реконструкцією – будівельні матеріали, суміші, двері, вікна, металоконструкції. Текстиль і легка промисловість», – зазначив Дмитро Місюрьов, Регіональний Проєктний Менеджер Програми.

Гранти доступні для середніх та великих підприємств, які мають понад 100 працівників та річний обіг понад 200 мільйонів гривень.

«Основна мета Програми – створення нових робочих місць. Тому однією з ключових умовою отримання гранту є створення від 30 робочих місць в результаті його використання», – повідомив Дмитро.

Також однією з вимог є збільшення обсягу продажів.

Загальний обсяг фінансування складає орієнтовно 10 млн. доларів США. Підтримка надаватиметься шляхом присудження до 30 грантів, сума яких становитиме від $150 тис. до $500 тис. Розмір гранту встановлюється залежно від специфіки грантової діяльності в процесі переговорів.

Заявки приймаються до 8 березня 2024 року.

Подати заявку та дізнатисябільше деталей про умови участі у конкурсі можна за посиланням.

Довідково:

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.