Оце діла: на Хмельниччині мавпа покусала дівчинку

21:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Хмельниччині у селі Карпівці 14-річну дівчинку покусала мавпа. Про це  повідомляє  Суспільне.

Повідомляється, що дівчинка проходить терапію проти сказу, а мавпа, яка втекла із вольєра, продовжує бігати селом. Щоб її впіймати, місцева влада звернулася до рятувальників.

Жителька села Лариса Слєпчик каже, що вона разом з дочкою була на городі, коли до них раптом підбігла мавпа.

“Мала поряд з нею стояла і щось рукою провела, а та на неї вскочила і вчепилася їй лапами передніми за руку і зубами за пальці. Відірвала кусок м’яса з руки, і ще в одному місці дуже прокусила руку”, – розповідає мати постраждалої дівчинки.

За словами Лариси Слєпчик, тиждень тому місцеві жителі чули крик якоїсь тварини, але думали, що то кіт.

“Мама приходить з городу і каже:  Лариса то не кіт, а мавпа, і вона побігла до сусідів на будову. Ми вийшли подивитися і дійсно – це мавпа. Вона звідти від сусідів прибігла до нас. І це вже ми всі стояли, коли вона малу так хапнула за руку”, – веде далі жінка.

Інший житель села Володимир Федорук розповів, що теж бачив мавпу, яка забігала і на його подвір’я.

“У мене за хатою шовковиця, так мавпа ту шовковицю їсть. Приїхали хлопці, хотіли зловити, вона налякалася і вискочила на хату. От вже цілу ніч тут на хаті бігає туди сюди й не можуть її зловити ніяк”, – розповідає чоловік.

Власником тварини виявився переселенець із Харкова Сергій. Каже, що знайомі віддали йому тварину і просили тримати у себе, доки вони не повернуться з Іспанії.

Мавпу звуть Гаріком. Тварина жила на вулиці у клітці. Клітку відчинила сама.

Директор реабілітаційного центру для диких тварин Сергій Пальохін намагався упіймати тварину сачком, але не вдалося. Потім мавпі зуміли дати седативні препарати, однак вони не подіяли.

Староста села Карпівці Людмила Чобан звернулася до Державної служби з надзвичайних ситуацій з проханням допомогти упіймати тварину.