Олександр Сєнкевич єдиний з України обраний до Ради правління Глобальної угоди мерів

12:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич єдиний з України обраний до Ради правління Глобальної угоди мерів (GCoM). Сталось це під час Всесвітнього кліматичного саміту COP-28 3 грудня у Дубаї. Про це повідомила пресслужба організації Global Covenant of Mayors for Climate & Energy – пише Суспільне.
У Раді правління Глобальної угоди Миколаївський міський голова буде послом поточних місцевих кліматичних заходів, який представляє не лише Миколаїв та Україну, а загалом регіон Східної Європи та Центральної Азії.
“Співпрацюючи з керівництвом GCoM, мер Сєнкевич допоможе розширити можливості містам — працювати в тандемі з національними урядами, щоб не тільки досягти, але й перевершити їхні найамбітніші цілі в рамках Паризької кліматичної угоди”, — йдеться у пресрелізі організації.
Зі слів виконавчого віцепрезидента комісії з Європейської зеленої угоди й міжінституційних відносин і прогнозування Мароша Шефчовича, зміна клімату та втрата біорізноманіття руйнує суспільство по всьому світу, і місцеві лідери знають, що не можна гаяти часу.
“Протистояти цьому величезному виклику, відбиваючись від жорстокої війни з боку Росії, є надзвичайним. Я щиро вітаю мера Сєнкевича з його стійким напрямком боротьби з кліматичними проблемами в особливо складних обставинах”, — сказав Марош Шефчович.
За словами міського голови Олександра Сєнкевича, приєднатися до вмотивованої групи місцевих лідерів, які віддані справі побудови стійкішого суспільства та покращення якості життя у всьому світі, є великою честю.

Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися своїми знаннями та унікальним досвідом із цією групою й також працювати разом, щоб прискорити розвиток клімату та енергетики для більш екологічного та здорового майбутнього.

Зазначимо, що до Ради правління входять лише 10 мерів різних міст світу, серед яких відтепер і міський голова Миколаєва.