Обереги, які допоможуть пережити страхи та здійснити бажання, зробили у бібліотеці

12:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“Коли настає у житті нелегкий час випробувань – людина намагається себе захистити, аби пережити цей важкий період. Особливим захистом стають власноруч виготовлені обереги, які виконують захисну функцію. Тож і ми вирішили зробити власні кулони, які б допомагали нам пережити страхи та здійснити омріяні бажання,” – каже керівниця культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса” Валентина Кривцова.


20 липня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  відбувся майстер-клас з виготовлення декоративної екоприкраси “Моя квітка” при підтримці простору “Вільна” . Для заняття  “Арт-спокуса” запросила Світлану Бойкову -Калюжну, яка розкрила панянкам таємниці створення розписного кулону. Для цього знадобилися дерев’яні заготовки з липи, а також пензлики та акрилові фарби.


“Зустріч розпочали з цікавинок про особливості квітів, легенд та символічних значень рослин у житті людини. Кожна панянка обрала свою квітку, яка б за ознаками стала особливим оберегом. Для когось такою квіткою виявилась панська півонія, а комусь до вподоби прийшлись тендітні іриси, пишні мальви, гнучкий в’юнок та горда лаванда”, – продовжує Валентина.


Спочатку учасниці розробили ескіз, який перенесли на дерев’яну поверхню. За допомогою яскравих фарб, на кулонах почали розквітати барвисті квіти. Аби прикраса мала більш потужну силу, панянки з іншої сторони кулону написали своє таємне бажання.
“Кожна з дівчат, обережно пригорнувши до грудей “магічний” кулон, замислилась над сокровенним. Дуже сподіваюсь, що ця особлива прикраса обов’язково допоможе у тривожні хвилини”, – завершила вона.