Миколаївські “Хижаки” вибороли призові нагороди на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу

15:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Двоє спортсменів з Миколаєва — Богдан та Дмитро, вибороли “золото” й “срібло” на змаганнях з джиу-джитсу. Чемпіонат Європи серед дітей до 16 років відбувся у Дубліні (Ірландія) третього грудня.

Про це  Суспільному розповів головний тренер клубу “Хижаки” академії “Southside Brazilian Jiu-Jitsu” Євген Тютюн.

Від клубу на змагання відправилися двоє спортсменів — 10-річний Богдан Біба та 15-річний Дмитро Білецький.

“Рівень чемпіонату високий, втім наші (українські — ред.) спортсмени добре там конкурують. У нас команда велика, але фінансово змогли поїхати всього дві людини. Вони кажуть, якби наші хлопці поїхали, то було б дуже багато чемпіонів-призерів”, — розповідає про враження спортсменів Євген Тютюн.

Богдан важить 49 кілограмів, натомість змагався зі супротивниками 50+. У першій сутичці з суперником він вигравав з рахунком 16:0, другій — 9:0. Хлопець виборов золоту медаль.

Дмитро зустрівся із трьома суперниками, не поступившись ані одним балом. Втім, за рішенням суддів, хлопець отримав срібну нагороду. Спортсмен виступав у категорії “зелені пояси”, це максимально можливий пояс, який може бути у дітей до 16 років, говорить тренер.