Миколаїівські волонтери готують мобільну лазню для військових

8:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві волонтери “Майстерні Незламності” 29-го червня розпочали роботи з переобладнання вантажної автівки у мобільну лазню для військових територіальної оборони. Для реалізації проєкту необхідно ще приблизно 80 тисяч гривень.

Про це розповідає Суспільне.

Мобільна лазня міститиме чотири душові кабіни, каже Володимир, який разом ще з чотирма волонтерами “Майстерні Незламності” готують новоприбулу автівку для переобладнання.

Зі слів волонтера, відремонтували її, оскільки вона була не на ходу, провели необхідні заміри та початкові роботи.

“У передній частині буде стояти два баки по тоні води. Між ними буде стояти гідроформ. Над ними будуть висіти бойлери. Тобто воду буде качати з цих баків і подаватись на душові й на вмивальники. Приблизно зможуть заходити одночасно, ну скажімо, 8 людей”, — говорить Володимир Кожанов.

Волонтери кажуть, закуповують необхідне обладнання завдяки донатам.

Засновник організації Олександр Гринюк розповідає, волонтерський рух організував в Одесі на початку повномасштабної війни. Ремонтували автівки, робили багі та інші проєкти. Він каже, дізнавшись, про його діяльність в Одесі, миколаївські майстри запропонували йому розширити місію.

“Мені дуже сподобалась ця ідея. Я приїхав сюди, ми подивилися. І якраз водночас я зустрів, до мене звернувся колишній підлеглий з Миколаєва, коли я тут працював. І каже: “Анатолійович, нам треба допомогти!”, — каже волонтер.

Мобільну лазню роблять для однієї з бригад територіальної оборони.

“Ми машинку пригнали сюди. Машина мобілізована у нас. Це одеська автівка мобілізована офіційно. Це другий проєкт. Перший був – “МТО ЗІЛ 131″ — машина тактичного обслуговування техніки. Вона у нас на балансі стоїть, виконує обов’язки”, —розповідає командир взводу тероборони Станіслав Торка.

В Одесі станом на 29 червня волонтери створили чотири мобільні лазні, це буде п’ята загалом та перша саме в Миколаєві.