Маск минулого року намагався зірвати атаку України на флот РФ біля Криму – СNN

17:57

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Торік американський мільярдер і винахідник Ілон Маск дав команду відключити мережу супутникового зв’язку Starlink поблизу узбережжя Криму, щоб зірвати атаку, яку Україна готувала проти російського Чорноморського флоту. Про це йдеться в уривку з нової біографії Маска, пише CNN.

В опублікованому уривку з біографічної книги Ілон Маск Уолтера Айзексона розповідається, що у Маска відбулися переговори з представниками російської влади, після чого у нього з’явилися серйозні побоювання, що у відповідь на успішні дії України щодо деокупації своїх територій РФ застосує ядерну зброю.

Саме тому Маск наказав технічним службам Starlink відключити від обслуговування регіон навколо анексованого Криму, тим самим перешкодити Україні провести одну з найважливіших спецоперацій.

Айзексон, автор біографій Стіва Джобса і Альберта Ейнштейна, пише в книзі про “екзистенційний страх” Маска розв’язати ще більш масштабну війну, і що нібито саме цей страх змусив його обмежити використання Starlink Україною у військових операціях.