Котоманія в бібліотеці: такий різнобарвний котячий світ

10:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Хто з нас не любить пухнастих бешкетників? Руді та грайливі, ласкаві, хитрі, мрійливі, задиркуваті – це все про наших улюблених котів.


25 жовтня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  відбувся надзвичайно милий майстер-клас з виготовлення декоративних тарілок “Котоманія” при підтримці простору “Вільна”.

Для навчання Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила майстриню Ганну Петрик. Тема дня – КОТИ.


“На початку заняття ми ознайомилися з “котячім світом”: характери, вподобання, прикмети та значення забарвлення. Далі кожна учасниця визначилася з композицією та нанесла малюнок на дерев’яні тарілки. За допомогою фарб і пензля на поверхні почали з’являтися кумедні силуети маленьких домашніх пухнастиків. –  Обличчя панянок сяяли від посмішок, бо кожна згадувала про свого Мурчика, Барсика, Філімона, Сніжка чи  Гарфілда. Для додаткового декору тарілок використовували рибок, сердечка, метеликів та квіти.
Наприкінці заняття можна було побачити цілий ярмарок з барвисто-яскравих тарілок. Ми впевнені, що такий виріб обов’язково займе почесне місце в інтер’єрі наших господинь”, – з усмішкою каже керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.