Карлсон в інтерв’ю розкрив справжні мотиви війни Путіна: захопити Україну – Washington Post

12:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російський диктатор Володимир Путін вторгся в Україну через історичні претензії Росії на українські території, а не через те, що боявся неминучого нападу з боку США або НАТО. Погодившись на інтерв’ю ексведучому телеканалу Fox News Такеру Карлсону, він намагався донести американцям свій наратив про те, що наша держава не має права на існування окремо від РФ.

Про це йдеться у матеріалі видання The Washinghton Post. Зазначається, що після двогодинної розмови з російським президентом у Москві Карлсон зізнався, що був “шокований” істинними причинами початку війни.

Ядром інтерв’ю стала розлога брехлива лекція Путіна, що охопила понад 1000 років історії, від створення Київської Русі до сьогодення. Він намагався довести, що українці насправді є росіянами, які живуть “на краю” Російської імперії.

Видання зауважило, що 30-хвилинна промова диктатора була розрахована на аудиторію Карлсона: республіканських прихильників колишнього президента Дональда Трампа, багато з яких висловлювали захоплення російським лідером і ставили під сумнів підтримку України з боку США. Диктатор прагнув переконати їх, що Україна нібито по праву належить Росії, а президент Джо Байден і український лідер Володимир Зеленський затягують війну.

“Чи вдалося йому це, ще належить з’ясувати. Але вже зараз зрозуміло, що Путін домінував в інтерв’ю від початку до кінця”, – констатували журналісти.

У матеріалі зазначили, що Путін, вишколений агент КДБ, легко обходив нечасті спроби Карлсона отримати пряму відповідь і загалом виявився краще підготовленим, ніж журналіст. Він допускав тонкі насмішки і заледве дозволяв інтерв’юеру вставити слово.

Кожне питання він використовував з метою донести до слухачів свої головні аргументи: що Росія є потерпілою стороною, жертвою неодноразових брехливих обіцянок Заходу.

Водночас Путін наполягав, що Москва готова вести переговори про припинення війни – але зі Сполученими Штатами, підкреслюючи, що український уряд є нелегітимною маріонеткою Заходу.