Інтерактивний театр. Арт-терапія для ВПО

13:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

9 і 10 серпня колектив Миколаївського академічного художнього драматичного театру на чолі з директором-художнім керівником заслуженим діячем мистецтв України Артемом Свистуном у межах соціального проєкту «Інтерактивний театр. Арт-терапія для ВПО» відвідав Міський геріатричний будинок милосердя імені Святого Миколая та Миколаївський геріатричний пансіонат.

Мешканці закладів, серед яких – внутрішньо переміщені особи з Миколаївської та Херсонської областей, взяли участь у заході форум-театру: разом з акторами розігрували різні життєві ситуації, щиро ділилися власними історіями, часом, не просто сумними – трагічними.

Під час і після заходу з внутрішньо переміщеними особами та працівниками закладів працювала психологиня проєкту. Підтримка літніх людей під час війни – важливий напрям у творчій діяльності театру, тому найближчим часом уже заплановані нові візити до Міського геріатричного будинку милосердя імені Святого Миколая та Миколаївського геріатричного пансіонату.

На заході були присутні начальник департаменту труда та соцзахисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко і директор будинку милосердя Володимир Власов.