Гуманітарний штаб «Центру підтримки бізнесу» спільно з «Ротарі Клуб Миколаїв» відкрили нову станцію очищення води

9:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В рамках загальної програми «Фронт питної води» Гуманітарний штаб «Центру підтримки бізнесу» спільно з «Ротарі Клуб Миколаїв» відкрили нову станцію очищення води для містян.

Ця потужна станція придбана завдяки приватним пожертвам міжнародної спільноти «Ротарі»: «ротарійці» з Греції, США, Багам та України. Контейнерна модульна установка дає можливість обслуговувати велику кількість населення в Корабельному районі міста.

Загальна потужність станції від 30 до 60 тон питної води на добу – це реально потужні можливості. “Ротарійці” тривалий час готували цей проект, ажде існував запит на потреби по питній воді саме у Корабельному районі.

В цілому в рамках програми «Фронт питної води» вже понад 1250 тонн питної води від гуманітарного штабу передано містянам. Це і питна вода в п’яти і 10 літрових каністрах, це і питна вода, яка була доставлена в 20 літрових пляшках для 900 родин з маленькими дітьми від 0 до 7 років.

Зараз у планах – модульні мобільні очисній станції, які поїдуть в постраждалі громади на березі Дніпра, де є потреба і особливо зараз після руйнації каховської дамби, враховуючи всі забруднення, які є.

Тим часом контейнерна установка вже працює. Миколаївці мають можливість підходити та набирати воду.