“Фільм про всіх українців”. У Миколаєві відбувся безплатний кінопоказ стрічки “Довга доба”

13:57

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві станом на 11 лютого відбувся благодійний кінопоказ документального фільму “Довга доба”, який розповідає про життя українців під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Кожен відвідувач має змогу зробити свій внесок, який піде на допомогу ЗСУ.

 Суспільне побувало на показі документального фільму.

Переселенка з Чорнобаївки Юлія завітала у кінотеатр. Розповідає, дізналася про показ фільму з соцмереж, задонатила 200 гривень.

“Довга доба” — це про нас, переселенців. Ще раз хочеться пережити, можливо, щось згадати. Взагалі, це болюча тема, яка наразі для кожного українця залишається в серці”, — каже жінка.

Квиток на фільм можна отримати у касі кінотеатру, а внести гроші, за QR-кодом, розміщеним на афіші, каже менеджерка “Мультиплексу” Тетяна.

“Люди самі хочуть – можуть зробити донат. Якщо ні, то ні. Ми нікого не змушуємо це робити, це благодійний показ. Всі зібрані гроші йдуть на реабілітацію військових та збереження життя”, — розповідає вона.

Тетяна розповідає, люди приходять, аби пригадати події, які відбувалися з початку великої війни.

“Вчора приблизно 50-60 (людей – ред.), на сьогодні так само. А вже на 16 число вже є майже повний зал”, — каже менеджерка кінотеатру.

Фільм “Довга доба” створив кінорежисер Алан Бадоєв спільно з командою “1+1”. Його транслюватимуть у мережі кінотеатрів “Multiplex” 10, 11 та 16 лютого. Триває фільм дві години, говорить менеджерка кінотеатру Тетяна.