Дитяче Євробачення-2023: миколаївчанка Настя Бєлібова увійшла до десятки претендентів на перемогу

14:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У четвер, 13 липня, Суспільне Мовлення оголосило імена 10 юних українських виконавців, які увійшли до лонглиста Національного відбору на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023. Серед 143-х претендентів, які подали заявки на участь у відборі, до десятки найсильніших увійшла вихованка зразкової вокально студії «Талант» ММПК «Молодіжний» Анастасія Бєлібова.

Дівчинка три роки поспіль вдосконалює вокальні навички під наставництвом керівниці колективу, володарки Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв», талановитої співачки Каті Лелеки. А ще ‒ опановує майстерність гри на фортепіано в Южноукраїнській мистецькій школі. Також Настуня 10 років займається бальними танцями та пишається багатьма успішними виступами. За цей час стала лауреаткою численних міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів і фестивалів, а також записала три авторські пісні, створені у творчому тандемі з Катею Лелекою. Дівчинка всю війну була в Україні, під виття сирен та вибухи записувала нові пісні з вірою, що вони даруватимуть радість втомленим людям.

Цього року здійснилася давня мрія юної співачки! Анастасія Бєлібова взяла участь у Дитячому Євробаченні, одному з найвідоміших вокальних конкурсів! У І турі до уваги членів журі вона запропонувала пісню «Сильна» (сл. та муз. К. Лелеки) та відомий хіт Nobody’s Perfect (Jessie J).
Заявки настільки були успішними, що Настя увійшла до десятки попередніх претендентів на перемогу. Як зазначила Катя Лелека: «За новими умовами можна було відправити до відбіркового туру декілька пісень і не обов`язково авторських. Але ми все ж ризикнули та написали пісню, де англійською мовою спробували передати переживання жителів нашої багатостраждальної країни. Українська ж частина пісні розказує про те, яка ми сильна нація».
Суспільне Мовлення повідомляє, що фінал Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 відбудеться в жовтні, а доти на учасників лонглиста чекає прослуховування, за результатом якого визначаються фіналісти.

Заявки на участь у відборі на Дитяче Євробачення-2023 приймалися через форму на сайті junior.eurovision.ua з 17 червня до 9 липня включно. Цьогорічний Нацвідбір на Дитяче Євробачення проходить під гаслом «Мрій сміливо!». Музичною продюсеркою відбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.
Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.
Вітаємо Анастасію Бєлібову та Катерину Лелеку з успішними результатами! Нехай подальша участь у конкурсних перегонах буде переможною!

Інформація: управління з питань культури

та охорони культурної спадщини ММР.