До Дня рідної мови: «Постать Дмитра Кременя в творчості художників»

11:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

21 лютого о 12 годині в Миколаївському обласному художньому музеї імені В.В. Верещагіна відбудеться захід до Дня рідної мови «Постать Дмитра Кременя в творчості художників».
Ганна Ігорівна Макушина та Любов Олексіївна Запісочна за допомогою електронної презентації покажуть вам, друзі, портрети митця, які написані сучасними художниками.
Дмитро Кремінь – не тільки відомий письменник, автор численних поетичних збірок, викладач, він щільно співпрацював з композиторами та художниками, заражаючи усіх своїм оптимізмом та любов`ю до життя. Не зважаючи на те, що він отримав з десяток літературних найвищих премій-відзнак, серед яких і Національна Шевченківська нагорода, Дмитро Дмитрович завжди був радий друзям, не пишався своїми досягненнями, а залишався простою і доступною людиною.
На портретах, які ви побачите, художники зобразили різні моменти життя поета, але їх усіх поєднує життєрадісність та відкритість особистості Дмитра Дмитровича Кременя.
Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна – на хвилі мистецтва, яке відображає красу та глибину серця наших видатних земляків.