Челендж «Перезавантаж бібліотеку!» триває

15:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Днями до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького завітав Гліб Головченко виконувач обов’язків директора Укртелерадіопресінституту, доктор педагогічних наук, секретар Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України. Про це на сторінці Фейсбуку розповіла директорка бібліотеки Інга Хоржевська.

Давній друг і партнер бібліотеки, пан Гліб приєднався до благодійного челенджу «Перезавантаж бібліотеку!» і залучив до акції дарування книжкових новинок колег-журналістів, за що бібліотека красно дякує!

Журналісти знають, якими новими виданнями можна порадувати читачів миколаївських бібліотек. Серед дарунків сучасні книги з різних галузей знань (психології, журналістики, театрального мистецтва), художня література (українська класика, зарубіжна література в перекладах).

Варто нагадати, що Гліб Олександрович є автором численних видань, присвячених українській журналістиці, і завжди дарував свої книги бібліотеці. Цього разу за традицією він приніс декілька своїх новодруків і залишив автограф на одній з книг.

Радує найновіше видання «Україна. Науковці й освітяни : незламні у війні» (К.: Альфа-Віта Груп, 2023), серед авторів якого є Г. Головченко. Книга знайомить з роботою українських науковців й освітян у воєнний період і представляє широкому загалу палітру опору національної освіти й науки, які демонструють гуманізм, людяність, згуртованість, свободу, відповідальність. Низка статей у виданні присвячена миколаївському регіону.

Гліб Олександрович у межах благодійного челенджу передав книги також від голови правління Одеської регіональної організації НСЖУ Юрія Работіна.

Щиро вдячні усім, наші шановні дарувальники! Пишаємось вірними друзями та партнерами. Чекаємо з нетерпінням нових учасників благодійного челенджу «Перезавантаж бібліотеку»!