Блюзові ноти проти повітряної тривоги: американський музикант виступив в Миколаєві

15:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві відбувся перший великий відкритий концерт іноземного музиканта з початку повномасштабної війни. На майданчику Дому офіцерів флоту виступив американський блюзмен Роберт Лайтхаус. На концерт прийшли понад 200 глядачів.

Про це  Суспільному повідомив організатор концерту, волонтер Володимир Алєксєєв.

“Для нього важливо заїжджати в такі міста, як Миколаїв — непопулярні, ризиковані, але для нього це важливо. І він бачить у цьому свою місію — підтримувати людей музично”, — говорить Володимир Алєксєєв.

Роберт Лайтхаус — американський блюзмен, який виступає із губною гармошкою та грає на акустичних та стіл-гітарах.

За словами музиканта, під час перебування в готелі, де він зупинився, чоловік почув звук повітряної тривоги. Після цього він відправився до басейну, де відбувалось святкування дня народження дитини. Було багато дітей й атмосфера була радісною, але під звуки повітряної тривоги.

“Те, що тут відбувається, це жахливо. Але я ніколи не бачив, щоб люди так підтримували один одного. Бажаю миколаївцям та усім українцям, щоб цей жах якомога швидше закінчився, просто неможливо це бачити. Мої друзі по всьому світу бачать, що я тут, і таким чином підтримую Україну”, — говорить Роберт Лайтхаус.

Кілька композицій разом з американцем виконав український музикант Макс Таврійський. Під час концерту відбувався збір коштів на благодійні проєкти Дому офіцерів флоту.