Бібліотеці Шури Кобера і Віті Хоменка та її філіям передали 500 книжок

20:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

6 липня бібліотеці Шури Кобера і Віті Хоменка та її філіям передали 500 книжок останніх років видання. Це яскраві новинки художньої літератури, посібники з вивчення української та англійської мов, правописи тощо. Їх отримано у межах ініціативи «Українським дітям – українську книгу». 

Юні читачі мали нагоду власноруч розпакувати та переглянути подарунки. Справжнє свято книги для дітей організували начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров та представник фонду Андрій Кротов.

Благодійна акція «Українським дітям – українську книгу» стартувала у березні 2022 року. Вона реалізується за ініціативи Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України, за сприяння благодійного фонду «Здоров’я майбутнього».

До акції долучилися видавці з усієї України, серед найактивніших – «Фоліо» та «Ранок». За цей час понад 600 000 одиниць літератури зібрано і доставлено у різні куточки нашої держави та за її межі. До Миколаївської області надійшло більше 6 тис. примірників. Книги безоплатно передають у громади, до бібліотек, освітніх хабів тощо.

Ознайомитися з новинками можуть усі бажаючі за адресою: пр. Центральний, 173.