Безпека та комфорт для містян: «Миколаївелектротранс» продовжує роботи на вул. Потьомкінській

20:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З 15 січня служба колії КП «Миколаївелектротранс» приступила до продовження ремонтних робіт по вулиці Потьомкінській – повідомляє Миколаївська міська рада.

Наразі виконується демонтаж старої рейко-шпальної решітки, а попередньо на цій ділянці свої роботи проводило комунальне підприємство «Миколаївводоканал».

Нагадаємо, що на початку минулого року по вулиці Потьомкінській на відрізку від Садової до 3-ї Слобідської було закінчено роботи з заміни рейко-шпальної решітки та облаштування прилеглої території. Тепер це зручна альтернатива для об’їзду проспекту Центрального.

Задля безпеки всіх учасників дорожнього руху тут була зроблена розмітка та встановлено необхідні знаки. Для зручності пасажирів, які очікують транспорт, встановили нові зупинки. Щодо руху електротранспорту на цій ділянці, то для трамваїв проїзд став безпечнішим, оскільки за весь час після закінчення робіт тут не було жодного сходу вагона, зазначили на КП.

Роботи по вулиці Потьомкінській тривають: у планах – закінчити відрізок до парку Народний Сад.

Підприємство звертає увагу: у зв’язку з проведенням робіт діють зміни руху маршруту №3. Трамваї за вказаним маршрутом рухаються від 10 Воєнної по вулицях Потьомкінська, Декабристів до ЧСЗ. Продовження руху від ЧСЗ по вулицях Кузнецька, 6-а Слобідська до 10-ї Воєнної.

Водіїв та пішоходів просять бути уважними під час руху в районі місця проведення робіт та звертати увагу на встановлені попереджувальні знаки.