Барвисті скарбнички, виготовлені своїми руками, гарантують фінансове благополуччя

14:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ніколи не розкидайте монети. Завжди зберігайте їх у гаманці або потаємній шухляді. Але  найкращим місцем для монеток може стати барвиста скарбничка, яка яскравими кольорами буде притягувати гроші в оселю. 


30 червня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  відбувся майстер-клас з декупажу “Скарбничка для монет” – при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору “Вільна”.

Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила для проведення заняття майстриню Жанну Максимову, яка запропонувала учасницям виготовити власноруч скарбнички. Саме такий виріб повинен привнести у родину фінансову стабільність і благополуччя.


Панянки віднеслися до завдання дуже серйозно. Кожна ретельно  обрала кольорову гаму і символи із задуманими значеннями. Арт-локація наповнилася тишею, адже гроші полюбляють спокій!

“Барвисті площини паперових серветок миттєво перетворилися на окремі візерунки для прикрашання виробів. Невгамовна фантазія панянок просто вражала. Барвисті вироби прикрасили двома великими намистинами за допомогою джгута, аби вони приваблювали своїм дзвоном гроші до скарбнички. Залишилося тільки покласти монетку і прошепотіти своє бажання. Яке? Це залишилося таємницею”, – заінтригувала керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.
А  після закінчення майстер-класу дівчата  швидко побігли до дому… понесли своє благополуччя по домівках.