Анонс нового номера газети “Вечерний Николаев”від 6 липня 2023

18:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні вийшов черговий номер нашої улюбленої газети. Чим журналісти “Вечірки” на цей раз змогли порадувати своїх читачів?

Першополосний матеріал написав сам редактор Станіслав Козлов. Він заглибився у тему, яка турбує кожного миколаївця. Чи відповідає нормам вода з-під крану і чому різні офіційні джерела по-різному відповідають на питання: можна мити нею посуд і митися самим, чи ні.

Підбірка свіжих міських новин охоплює різні сфери життєдіяльності Миколаєва. Тут же нагадування про те, що почалася підписка на “Вечерний Николаев”. Не пропустіть !

Наша газета поставила собі за мету – розповідати про миколаївців, які загинули на фронті у цій клятій війні. Таким чином прагнемо віддати шану нашим мужнім захисникам, що віддали життя за свободу своєї Батьківщини, свого народу. Про загиблих миколаївців – співробітників  Миколаївського зоопарку Дмитра Резніка та Павла Шевченка – читайте також на 1-й сторінці.

На 2-й сторінці репортаж про визначну подію – випуск студентів ЧНУ ім. Петра Могили. Саме цим нинішнім випускникам доведеться  будувати і відбудовувати нашу країну.

Також  на 2-й сторінці – розповідь про проєкт «Вогні Півдня. Люди-маяки». Для його реалізації згуртувались ціла група організацій, громадських об’єднань та небайдужих городян: ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь», Музей суднобудування і флоту, ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса» (керівник Валентина Кривцова). Серед заходів, здійснених в рамках цього проєкта, – виставки, погашення марки, екскурсії, історичні розповіді про маяки та інш.

Підбірка “криміналу” починається з репортажу із зали суду про резонансну справу: довічне ув`язнення очікує миколаївського експрокурора-зрадника. Такий вирок виніс суд, і родичі тих, хто загинув по його вині у казармах навесні 2022 року, цей вирок визнали справедливим. При цьому вони самі “покарали” злочинця.

Головним матеріалом 3-ї сторінки є розповідь про миколаївського педагога, композитора Еліну Образцову. Наприкінці червня на її ювілейному концерті, присвяченому 40-річчю творчої діяльності, були присутні численні  городяни.  Стаття розповідає про життєвий шлях композиторки, особливості її творчості,  про педагогічні досягнення. Таким чином “Вечерка” продовжує свою традиційну рубрику “Миколаїв і миколаївці”. Авторка матеріалу – Наталія Христова, яка веде цю рубрику протягом багатьох років.

Корисні поради: як економити світло і не розоритися на платіжках – читайте також на 3-й сторінці.

Про що писали і що обговорювали в інтернеті – теж на своєму місці. Цього разу актуальною була тема придбання столичними чиновниками сили-силенної рулонів туалетного паперу і наборів дитячих конструкторів  для… бомбосховищ. “Цікаві” тендери досліджувала Олена Кураса. Вона ж звернула увагу на кричущий випадок людської байдужості. Ті, хто був ” в одному човні” – херсонському евакуаційному автобусі, не повинні були так відноситися до двох товаришів по нещастю, навіть коли один з них – чотирилапий.

Що можна пристосувати замість гаманця і що приманить гроші? Про це розповідає керівниця культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса” Валентина Кривцова на 4-й сторінці.

Спортивні новини, традиційні кросворд  та гороскоп і рубрика “Ваше здоров`я” – теж на своєму “насидженому ” місці, до якого звикли наші читачі. Тож відкривайте свіжу газету, яка ще пахне типографською фарбою та насолоджуйтесь справжнім миколаївським печатним словом!