Анонс номеру “ВН” від 13 липня 2023: шана загиблому Олегу Кравцю, виставка Сергія Пантелейчука, новини звідусіль

18:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В черговому випуску газети “Вечерний Николаев” ми продовжуємо рубрику “Щоби пам`ятали”. Цього разу віддаємо належну шану відомому громадському діячу Миколаївщини, учаснику АТО і бойових дій 2022-23 років Олегу Кравцю, який героїчно загинув, захищаючи нашу Вітчизну від російської навали. Просимо читачів приєднатися до підпису електронної петиції на сайті Президента України про присвоєння Олегу Кравцю звання Героя України посмертно.

Деталі резонансного пограбування одного з  будинків Миколи Романчука, екс-директора заводу “Океан”, екс-голови Миколаївської ОВА та… екс-підсудного у справі про великий хабар – теж прочитаєте на 1-й сторінці. А також – підбірку найсвіжіших міських новин і цікавий факт з минулого життя  нинішнього голови ОВА Віталія Кіма.

Друга сторінка відкривається постійною рубрикою “Про що пишуть в інтернеті”. Розмова йде про львівську трагедію, саркастичний та дотепний пост знаменитого журналіста з росії  Нєвзорова і проблеми миколаївських волонтерів, які плетуть маскувальні сітки. До останнього, думаємо, треба придивитися нашій владі та допомогти їм по мірі сил.

Звісно, ми не могли пройти повз гучну  постанову про заборону реклами айкосів та електронних сигарет з послідуючими іншими заборонами в цій сфері.

Купа різноманітних, на жаль, кримінальних новин “оселилася” у “підвалі”  цієї сторінки.

На 3-й сторінці, в традиційній нашій рубриці “Миколаїв і миколаївці”, розташований матеріал, присвячений відомому миколаївському художнику-графіку, театральному художнику, педагогу Сергію Пантелейчуку. В драматичному театрі відкрилася та продовжує роботу його персональна, ювілейна виставка. Стаття розповідає про життєвий шлях митця, його творчість, служіння в театрах та педагогічну діяльність в будівельному коледжі.

Новини звідусіль, а також теж традиційна рубрика-піклування “Ваше здоров`я” і цікаві факти, пов`язані з легалізацією медичного канабісу, завершують 3-тю сторінку та плавно переходять на 4-ту.

Там читачі дізнаються про спортивні досягнення миколаївських атлетів, зможуть розгадати кросворд і поринути у світ українських традицій разом з майстринями культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса”.