27 липня відсвяткував свій 6-й день народження наш улюблений “DreamCity”!

14:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

27 липня 2017 року в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Світ в мініатюрі: Миколаїв залізничний», згодом змінився контент виставки і назва.
Ось що розповіли по цю унікальну “споруду” в краєзнавчому музеї.
«DreamCity: світ в мініатюрі» – це макет уявного міста мрії, у якому є все: залізниця з вокзалом, тунелями, депо, діючі тепловоз і паровоз, для заправки якого є вугільний склад; на скелях розкинувся старовинний замок, збудований в XIII-XV ст.; під горою – приватний сектор з садами, городами, теплицями, магазинами, ресторанами; в промисловій зоні розташовані шахта, механічний завод, газгольдери, а для відпочинку мешканців уявного міста є луна-парк. “DreamCity” став улюбленим місцем для багатьох відвідувачів (особливо для хлопчиків віком від 5 до 50 років). Ще два роки тому були великі плани по розширенню виставки, створенню нових локацій… Та війна все зіпсувала!
Дякуємо авторам виставки Андрію Шинкаренко, Анатолію Смишляєву, Леоніду Фисенку за шедевр, який вони створили і який став перлиною нашого музею. Бажаємо вам натхнення! Сподіваємось, після перемоги всі плани втіляться, бо ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!