14 лютого – Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day)

21:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ця добровільна ініціатива була започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання, – повідомили співробітники бібліотеки імені Марка Кропивницького.
“Дарування книжок – гарна традиція читачів, друзів і партнерів нашої бібліотеки. І війна не стає на заваді добрій справі дарування книг. Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку всім, хто долучається до благородної справи дарування книжок і тим, хто нині підтримує цю традицію.
Всі подаровані книги надходять до залів Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького. Тож, приходьте до нашої бібліотеки та читайте книжки із задоволенням!
Також напередодні Міжнародного дня дарування книг пропонуємо долучитися до постійної акції й подарувати бібліотеці українську книгу.
Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!
Добрі справи робити приємно!
Щиро вдячні за подарунки!”.
Возможно, это изображение текст «мижнародний день дарування книг International Book Giving Day 14 лютого F»