Відключення світла у семи областях – Міненерго

13:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

тарифы на электроэнергию, Украина, электроэнергия, тариф, свет, новости,

В результаті погіршення погодних умов та обстрілів російських агресорів відключення світла зафіксовані у семи областях України і Києві. Про це повідомляє Міненерго у четвер, 29 червня.

Так, внаслідок грозового шторму без світла тимчасово залишалися споживачі 90 населених пунктів у трьох областях: Дніпропетровській (64 населених пункти), Донецькій (17), Київській (9) і у Києві – понад 5 тисяч споживачів.

Через обстріли без світла залишилися 16 населених пунктів у Донецькій області, частина споживачів у Дніпропетровській, Херсонській, Харківській, Сумській та Чернігівській областях.

Також знеструмлено дві шахти, усіх шахтарів виведено на поверхню.

Триває фіксація та ліквідація наслідків повені, яка виникла через підрив дамби Каховської ГЕС. У Херсоні без світла залишаються 13,5 тисячі споживачів.

Ремонтні бригади енергетиків працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація. За минулу добу заживлено понад 13 тисяч споживачів.

Разом з тим електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.